ye-logo.v1.2

На Хмельниччині у січні виявили майже три десятки неоформлених працівників

Суспільство 950
Понад 20 працівників працювали неоформленими
Понад 20 працівників працювали неоформленими. Фото: pixabay.com

Більшість із них працюють у торгівлі та закладах харчування.

Інспектори управління Держпраці у Хмельницькій області впродовж січня 2021 року провели 19 інспекційних відвідувань підприємств. Як повідомляють у пресслужбі управління, фахівці вивчали питання оформлення трудових відносин. 

«Під час відвідувань встановлено грубе порушення трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин стосовно 27 працівників.Зокрема, у 90% випадків - допущенні до роботи без належного укладання трудових договорів працівники закладів харчування, торгівлі та надання послуг», - йдеться у повідомленні.

У Держпраці додають, що у сфері торгівлі, швейного виробництва, діяльності готелів, ресторанів, транспорту та кур’єрської доставки, сільського господарства та будівництва першочергово проводитимуться відвідування  стосовно детінізації праці. Насамперед такі відвідування охоплять міста обласного значення, територіальні громади з найбільшою густотою населення.

Використовуючи неофіційне працевлаштування, недобросовісні роботодавці позбавляють працівників гідних умов праці, належної пенсії у майбутньому та відповідних соціальних гарантій.

Читайте також: Підприємцю присудили сплатити штраф за використання праці неповнолітнього

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую