ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Які найпопулярніші професії серед здобувачів вищої освіти

Суспільство 1696
Найбільше студентів вчиться на юристів і педагогів
Найбільше студентів вчиться на юристів і педагогів. Фото: pixabay.com

Рейтинг всеукраїнський.

Найпопулярнішими спеціальностями серед здобувачів вищої освіти у 2020 році є «Право», «Середня освіта» та «Медицина». Про це повідомляє «Освіта.ua» з посиланням на звіт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

«Так, за спеціальністю «Право» навчалися 74,1 тисячі здобувачів вищої освіти, тобто 7 % від загальної кількості студентів. Друге місце за популярністю посідає «Середня освіта» – на цій спеціальності навчаються 63,9 тисячі студентів, тобто 6 % від загальної кількості студентської молоді. Третє місце в рейтингу популярних спеціальностей належить спеціальності «Медицина» – її обрали 54,8 тисячі осіб, тобто 5,2 % всіх здобувачів вищої освіти», - йдеться у повідомленні.

Також до першої десятки найпопулярніших в Україні спеціальностей входять «Менеджмент» «Філологія», «Психологія», «Комп’ютерні науки», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування». Завершує десятку топових спеціальностей «Фармація, промислова фармація». 

Читайте також:  Реформа освіти в Хмельницькому: що буде з 10-11 класами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую