ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Освіту об’єднають зі спортом: у Хмельницькій ОДА створять новий департамент

Суспільство 2218
У Хмельницькій облдержадміністрації триває реорганізація деяких структурних підрозділів
У Хмельницькій облдержадміністрації триває реорганізація деяких структурних підрозділів. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Натомість нинішні департамент освіти і науки й управління молоді та спорту будуть ліквідовані.

Відповідне розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації Сергія Гамалія було опубліковане сьогодні, 10 лютого. Щоправда, посадовець підписав його ще всередині минулого тижня.

За його текстом, заплановано ліквідувати нинішні департамент освіти і науки й управління молоді та спорту Хмельницької ОДА. Їх об’єднають у єдиний структурний підрозділ. Він отримає назву «Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації».

Також цим розпорядженням Сергій Гамалій затвердив склад двох комісій, які опікуватимуться юридичними питаннями щодо припинення діяльності нинішніх структурних підрозділів облдержадміністрації. Зокрема, представники цих комісій мають подати необхідні документи державним реєстраторам і дати кредитором два місяці для виставлення своїх претензій.

Хто ж керувати майбутнім департаментом та причини таких змін у розпорядженні Сергія Гамалія не вказано.

Нинішній департамент освіти і науки Хмельницької ОДА очолює Олег Фасоля, а управління молоді та спорту Хмельницької ОДА — Володимир Клімов. На час написання матеріалу у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції поки відсутні їх електронні декларації, які подаються перед звільненням.

Нагадаємо, торік колишній голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет також проводив реорганізацію деяких структурних підрозділів. Зокрема, створив новий департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій, який очолила Інна Михайлова. Таким чином він об’єднав управління культури, національностей та релігій з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Крім того, Дмитро Габінет створив департамент економічного розвитку, курортів і туризму, який очолила Олена Бохонська, а управління житлово-комунального господарства ліквідував як окремий підрозділ і ввів його до складу департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства.

До теми: Заслужений лікар України претендує очолити департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую