ye-logo.v1.2

У Шепетівці помер 45-річний хірург

Суспільство 6738
Не стало Олександра Барильотті
Не стало Олександра Барильотті. Фото: denzadnem.com.ua

Медик тривалий час хворів на коронавірус.

Сьогодні вранці, 15 лютого, зупинилося серце лікаря з Шепетівки Олександра Барильотті. Як повідомляє інтернет-видання «День за днем», медику було 45 років й тривалий час він боровся із коронавірусом у Шепетівській центральній районній лікарні.

На COVID-19 Олександр Павлович захворів у січні. Спочатку лікувався вдома, а потім був госпіталізований до місцевої лікарні. За словами завідувача відділенням інтенсивної терапії та анестезіології Валерія Сивоконюка, до них він потрапив у вкрай важкому стані.

«У нього була полісегментарна пневмонія на фоні багатьох хронічних захворювань. Майже вісім днів перебував на апараті ШВЛ. Вже ніби було покращення, але на фоні аритмії наступив тромбоз, - говорить лікар Валерій Сивоконюк. – Ще у п’ятницю ПЛР-тест був позитивний. Сумуємо із приводу смерті колеги та висловлюємо співчуття рідним».

Олександр Барильотті тривалий час працював хірургом у Вузловій лікарні станції Шепетівка. Згодом – лікарем-хірургом у поліклініці Шепетівської ЦРЛ.

Нагадаємо, сьомого лютого на 41-му році життя внаслідок ускладнень, спричинених коронавірусом, померла лікар-педіатр Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Азарянська Леся Володимирівна.  Також від коронавірусу 31 січня в обласному центрі на 51-му році життя помер хірург Хмельницької міської лікарні Олег Гвоздовський.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую