ye-logo.v1.2

Шепетівська лікарня переходить в «екстренний режим роботи»

Суспільство 1408
Місць у інфекційному відділенні Шепетівської лікарні для лікування коронавірусних хворих, вже немає
Місць у інфекційному відділенні Шепетівської лікарні для лікування коронавірусних хворих, вже немає. Фото: 3840.com.ua

Про це повідомив міський голова Шепетівки.

Міський голова Шепетівки Віталій Бузиль повідомив, що місцева лікарня переходить в екстренний режим роботи. За його словами, усе через збільшення кількості хворих.

«За інформацією Шепетівської багатопрофільної лікарні останніми днями різко зросла кількість підтверджених випадків захворюваності на COVID-19. Хвороба не відступила! Ритм робот медичних працівників знову переходить в екстрений режим. Прошу всіх берегти своє здоров'я, піклуватися про близьких та максимально дотримуватись карантинних норм», — повідомив Віталій Володимирович на своїй сторінці у Фейсбук.

У коментарі сайту «Є» він додав, що раніше у Шепетівській лікарні, під лікування «ковідних» хворих, були перепрофільовані, окрім інфекційного відділення, ще й неврологічне та водолікарня. Згодом, коли кількість хворих зменшилася, вистачало лише інфекційного. Останніми днями усі ліжка в ньому заповнені і неврологічне відділення знову перепрофілювали під лікування хворих на COVID-19.

За словами головної лікарки Шепетівської багатопрофільної лікарні Валентини Савчук, передбачено, що у медзакладі має бути 130 ліжок для лікування хворих на COVID-19.

«Багато хворих була у жовтні-листопаді і тоді у нас були розгорнуті додаткові відділення. Вже у січні було значно менше — по 10-20 хворих. Я говорю лише про хворих середньої важкості і важкі, які лікуються стаціонарно. Інфекційне відділення у нас розраховане на 40 ліжкомісць і станом на сьогодні вони усі заповнені, а хворих додається. Тому ми знову розгорнули неврологічне відділення під лікування хворих на COVID-19. А якщо й воно буде заповнене, то будемо розгортати і водолікарню», — пояснила Валентина Савчук.  

До теми: Коронавірус на Хмельниччині: ситуація станом на 19 лютого

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую