ye-logo.v1.2

Центр управління польотами супутника розташували на Хмельниччині

Суспільство 1415
Супутник дистанційного зондування землі «Січ-2-1»
Супутник дистанційного зондування землі «Січ-2-1» . Фото: КБ «Південне»

Розташований центр управління буде у Дунаєвецькому районі.

Центр управління польотами Національного центру управління та випробувань космічних засобів для супутника «Січ-2-1» розташували на Хмельниччині. Про це повідомив журналіст АпострофTV Олександр Мамай.

«Центр управління польотами НЦУВКЗ розмістили біля міста Дунаївці (Хмельницька область). Саме тут готуються до управління космічним апаратом «Січ-2-1». Це супутник дистанційного зондування землі, або ж оптичної розвідки, який планують вивести на орбіту, за оптимістичними прогнозами, до кінця 2021 року», – написав Олександр Мамай.

Зараз Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) проводить роботи з підготовки до запуску та орбітальної експлуатації космічного апарату «Січ-2-1» (КА «Січ-2-1»). Усі роботи проводяться у відповідності до строків та обсягів робіт, які визначені організаційно-плануючими та керівними документами, що затверджені Головним конструктором космічного апарату та Державним космічним агентством.

У розпорядженні голови Хмельницької ОДА йдеться про те, щоб «Погодити Національному центру управління та випробувань космічних засобів технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельних ділянок для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку, яка розташована за межами с. Залісці Дунаєвецької міської ради та перебуває у його постійному користуванні». 

У центрі управління польотами готуються до управління космічним апаратом «Січ-2-1»
Процес збирання супутника Січ-2-1 на КБ «Південне» Фото: КБ «Південне»

Довідка: Дистанційне зондування Землі (ДЗЗ) — спостереження поверхні Землі авіаційними і космічними засобами, спорядженими різноманітними видами знімальної апаратури.

Читайте також: Поблизу Бакоти планують організувати простір-хостел для літніх пленерів і резиденцій

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую