ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 10 березня: можливий мокрий сніг та нічний мороз

Суспільство 762
Уночі може приморозити до -5-ти
Уночі може приморозити до -5-ти. Фото: з архіву

Температура повітря - від 5-ти градусів морозу вночі до одного з позначкою «мінус» удень.

Синоптична ситуація 10 березня не радуватиме весняним сонечком та теплом. Очікується мокрий сніг та нічний мороз. За прогнозами Українського гідрометцентру, уночі стовпчики термометра опустяться до 5-ти, а подекуди й до 7-ми градусів з позначкою «мінус». Удень буде в межах нуля – двох градусів тепла.

Ресурс Ventusky прогнозує на Хмельниччині легкий сніг ближче до вечора. Уночі, за даними цього ресурсу, приморозить до -5-ти, вдень очікується 1-2 градуси з позначкою «мінус».

«Синоптик» також прогнозує, що протягом усієї середи небо буде вкрите хмарами. З ранку і до пізнього вечора йтиме сніг. Температура повітря – від 5-ти градусів морозу уночі до одного з позначкою «мінус» удень.

За словами синоптика Наталки Діденко, у середу значна частина України перебуватиме під впливом антициклону. Вітер буде з північного сходу, помірний. Найближча ніч - холодна, від -5 градусів. Зазначає, що потепління, разом з опадами, прийде в Україну в кінці тижня.

А от за народними відуваннями, 10 березня передбачають погоду за птахами: якщо синиці співають - тепло ворожать. З цього дня часто відбувається перехід середньої температури повітря через 0 градусів. Для городників та дачників починається час, коли добре садити насіння на розсаду капусти і помідорів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую