ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницький міській лікарні збільшили кількість ліжок для хворих із COVID-19

Здоров'я 1683
В міській лікарні збільшили кількість ліжкомісць та придбали кисневі концентратори
В міській лікарні збільшили кількість ліжкомісць та придбали кисневі концентратори. Фото: Володимира Гординського

Додатково закупили 50 кисневих концентраторів.

В обласному центрі збільшили кількість ліжкомісць для пацієнтів із COVID-19. Як повідомляють у Хмельницькій міській раді, з'явились додаткові місця у Хмельницькій міській лікарні.

«В рамках заходів із протидії вірусній інфекції COVID-19 було прийнято рішення збільшити кількість ліжкомісць в Хмельницькій міській лікарні із 150 до 200. Також було закуплено 50 кисневих концентраторів, які уже доставлено до медичного закладу. Вартість обладнання становить 1 мільйон 950 тисяч гривень і це є власні кошти закладу», - зазначають у міськраді.

Як повідомив очільник медзакладу Валерій Гарбузюк, придбання кисневих концентраторів є досить актуальним, адже кисневої підтримки потребують не лише пацієнти із коронавірусною інфекцією, але й хворі, які відновлюються після цієї хвороби та мають легеневі проблеми.

Нагадаємо, що за останню добу на Хмельниччині виявили вісімсот нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Ця цифра найбільша за весь час пандемії. У Хмельницькому упродовж останньої доби COVID-19 виявили у 227 громадян.

У Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 151 хворий, ще 16 мають підозру на COVID-19, у Хмельницькій міській лікарні 128 хворих і 20 мають підозру, у Хмельницькому міському перинатальному центрі 14 хворих і одна пацієнтка має підозру.

Водночас учора, 17 березня, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин в ефірі одного із телеканалів заявив, що ситуація в місті доволі складна, але не критична.

«Ми маємо ще частину резерву ліжкомісць в наших міських медичних закладах. Але ситуація насправді дуже складна. Кількість виявлених випадків збільшується, кількість госпіталізацій також зростає... Поки наша медична система справляється», - зазначив міський голова. 

Читайте також: Скільки ліжок з киснем передбачено для жителів Хмельниччини: ситуація у кожній лікарні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую