ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коли хмельницькі школярі підуть на весняні канікули

Суспільство 22109
Не у всіх школярів Хмельницької громади канікули розпочнуться одночасно
Не у всіх школярів Хмельницької громади канікули розпочнуться одночасно. Фото: ілюстративне автора

Триватимуть канікули впродовж тижня.

Незабаром у школах Хмельницької громади розпочнуться чергові канікули. Як розповіли сайту «Є» у Департаменті освіти і науки, цьогоріч у переважній більшості місцевих закладів освіти весняні канікули розпочнуться 22 березня і триватимуть тиждень. Однак вихованці декількох навчальних закладів відпочиватимуть за іншим графіком. Зокрема, це стосується приватних шкіл та кількох шкіл за межами міста.

За інформацією заступниці директорки Департаменту освіти і науки Хмельницької громади Ольги Кшановської, учні приватної школи «Мої обрії» відправляються на весняні канікули з 15 березня і повернуться за парти 22 березня.

У приватній школі «Гармонія» цього року школярі відпочиватимуть пізніше – у закладі канікули триватимуть з 12 по 18 квітня.

В Олешинській гімназії, Іванковецькому ліцеї та його філіях і Масівецькій ЗОШ канікули розпочнуться 29 березня. Повернуться школярі до навчання з 5-го квітня.

Нагадаємо, у Хмельницькому триває прийом документів для зарахування дітей до школи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую