ye-logo.v1.2

За яких умов дитсадки Хмельницького закриватимуть на карантин

Суспільство 3559
Поки що дитсадки працюватимуть у звичному режимі
Поки що дитсадки працюватимуть у звичному режимі. Фото: ілюстративне з архіву редакції

За словами Романа Примуша, ситуація зі захворюваністю у дитсадках постійно відстежується.

З 22 березня у Хмельницькому запрацюють додаткові карантинні обмеження. Частина з них стосуються закладів освіти. Зокрема, поки учні будуть на весняних канікулах, педагогів переведуть на дистанційну роботу. Також припинять роботу закладів позашкільної освіти. Як же працюватимуть в обласному центрі дитячі садочки під час брифінгу розповів заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш.

За його словами, місцеві дитсадки надалі працюватимуть у звичному режимі. Завдяки цьому батьки можуть продовжувати ходити на роботу. На карантин закриватимуть лише окремі дитсадки, де стався спалах захворюваності. Згідно з урядовими обмеженнями для «жовтих» зон, навчальні заклади тимчасово закривають, якщо на самоізоляції перебувають понад 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу.

«Але ми не будемо чекати, поки у садочку захворіє 50 відсотків. Ми постійно відстежуємо ситуацію. Якщо у закладі захворіє 20-30 відсотків дітей, ми переведемо його на карантин», — зазначив Роман Примуш. 

Нагадаємо, оскільки Хмельницький перебуває у «помаранчевій» зоні, але спостерігається значний ріст захворюваності та госпіталізації хворих на коронавірус, місцева влада запровадила додаткові карантинні обмеження. Діятимуть вони з 22 березня до кінця карантину або покращення епідеміологічної ситуації. Від останнього також залежатиме, чи будуть прийняті інші заборони й чи не доведеться учням шкіл після канікул переходити на дистанційну форму навчання.

Крім зупинки роботи позашкільних закладів освіти та переведення педагогів на дистанційну роботу на час канікул, у Хмельницькому також заборонили проводити усі види масових заходів, а закладам культури — приймати відвідувачів. Винятками є лише кінотеатри й музеї. Також обмежать прийом громадян усі структурні підрозділи виконавчої влади.
Надаватимуться лише невідкладні послуги. Натомість керівництву вищих навчальних закладів на території обласного центру рекомендують перейти на дистанційну форму здобуття знань.

Детальну інформацію про карантинні обмеження, які діятимуть на території області, сайт «Є» зібрав у матеріалі: «Посилення карантину на Хмельниччині: які обмеження запровадили в громадах області».

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: 871 новий випадок станом на 20 березня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую