ye-logo.v1.2

Посилення карантину: за яких умов у Хмельницькому можуть запровадити нові обмеження

Суспільство 3282
Складна ситуація спостерігається на зупинках, де скупчується велика кількість людей, кажуть в міській раді
Складна ситуація спостерігається на зупинках, де скупчується велика кількість людей, кажуть в міській раді. Фото: з архіву

Якщо Covid-19 не відступатиме, додаткові обмеження можуть торкнутися проїзду в транспорті.

Перелік додаткових карантинних обмежень в Хмельницькому можуть розширити, якщо ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в місті не стабілізується. Про це сьогодні, 19 березня, під час брифінгу в Хмельницькій міській раді повідомив заступник міського голови Роман Примуш. Нагадаємо, з понеділка, 22 березня, в Хмельницькому уже запроваджують додаткові карантинні обмеження через зростання кількості хворих на Covid-19. Вони стосуються сфери освіти, позашкільних закладів, масових та культурних заходів.

«Наразі розглядаються й інші обмежувальні заходи, - каже Роман Примуш. – Вводити їх чи ні – будемо вирішувати з огляду на ситуацію, яку матимемо наступного тижня. Подивимося, як змінюватиметься ситуація з захворюваністю на Covid-19 в умовах того, що починаються канікули, що ми обмежили фактично увесь шкільний та позашкільний напрямки, масові заходи. Будемо відстежувати як це вплине на навантаження на громадський транспорт. Адже, не зважаючи на те, що місто дотримується вимог щодо завантаженості транспорту пасажирами, ми маємо складну ситуацію на зупинках, де скупчується велика кількість людей».

За словами Романа Примуша, якщо понеділок-вівторок покажуть, що кількість людей на зупинках зменшується, то додаткових обмежень вводити не будуть.

«Якщо ж ситуація не виправиться – будемо розглядати можливе обмеження часу проїзду для пільгових категорій громадян – людей пенсійного віку - в «пікові» години, - каже заступник міського голови. - До того ж такі громадяни – в групі ризику, які наражаються на небезпеку в натовпі на зупинках. І їх варто убезпечити від ризиків».

Окрім того, якщо ситуація з Covid-19 ускладнюватися, можуть розглядати і питання щодо роботи розважальних закладів.

Читайте також: Ситуація критична: як вирішують проблему із киснем у лікарнях Хмельницького і Славути

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую