ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ціна за газ, використаний в березні: скільки платити мешканцям Хмельниччини

Суспільство 4949
Окрім плати за блакитне паливо, мешканці області мають сплатити ще й за його доставку
Окрім плати за блакитне паливо, мешканці області мають сплатити ще й за його доставку. Фото: ілюстративнез pixabay.com

До 31 березня діє урядове зобов’язання не піднімати ціни на блакитне паливо вище рівня встановленої граничної ціни.

Постачальники газу для населення Хмельниччини оприлюднили ціни, за якими доведеться платити за блакитне паливо, використане у березні. Нагадаємо, 18 січня уряд зобов’язав їх не піднімати ціни на блакитне паливо вище рівня встановленої граничної ціни - 6 гривень 99 копійок за кубометр газу. І таке обмеження ціни має діяти до кінця цього опалювального сезону або завершення карантину, але не пізніше 31 березня.

Отож, як повідомляє ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів-клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо, використане у березні, складе 6,99 гривні за кубометр газу.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ДП «Шепетівкагаз», ціна за спожитий улютому газ, також становитиме 6,99 гривні за метр кубічний блакитного палива.

Разом з тим газопостачальна компанія «Нафтогаз» встановила ціну на газ у лютому для населення дещо нижчу від граничної - на рівні 6,86 гривні за кубометр.

Отож, якщо порівнювати вартість газу, використаного в лютому, та ціну за газ, використаний в березні, то вони наразі поки на одному рівні, тобто не змінилися.

Додамо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Тариф на транспортування газу змінився з 1 січня. Відтак, згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з 1 січня становить 1,99 гривні. А для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПрАТ «Шепетівкагаз», - 1,30 гривні. Додамо, що плата за доставку газу сплачується щомісячно і розраховується окремо для кожного споживача. Вона залежить від об’єму спожитого блакитного палива впродовж «газового року». Він охоплює період з 1 жовтня до 30 вересня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую