ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Завершення опалювального сезону в Хмельницькому: коли можуть вимкнути тепло

Суспільство 1827
Попередньо у Хмельницькому централізоване теплопостачання вимкнуть на початку наступного тижня
Попередньо у Хмельницькому централізоване теплопостачання вимкнуть на початку наступного тижня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Міський голова пояснив, чому у деяких школах вже може бути прохолодно та куди звертатися батькам.

Планувалося, що цього тижня в обласному центрі завершиться опалювальний сезон. Однак погода внесла свої корективи й теплопостачання не припинили. Коли ж планується вимкнути централізоване опалення, розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Найперше нагадаємо, що зазвичай у Хмельницькому опалювальний сезон завершується на початку квітня. Для цього необхідно, щоб впродовж трьох днів середньодобова температура повітря не опускалася нижче +8 градусів. Нинішні ж погодні умови не відповідають цій вимозі.

«Ми планували завершити опалювальний сезон цього тижня. Але прогноз погоди змінився й настало різке похолодання. Тому до понеділка точно подаватимемо тепло», — заявив Олександр Симчишин.

Він розповів, що у понеділок, 12 квітня, може настати потепління. За попередніми прогнозами, температура повітря може сягнути 14-15 градусів вище нуля. Тому ймовірно, що опалювальний сезон у місті завершають саме у понеділок.

«Але це може корегуватися. До того ж за потреби надалі забезпечуватимемо теплом місцеві медичні заклади», — зазначив міський голова.

Також Олександр Симчишин розповів, що робити хмельничанам, якщо у якомусь навчальному закладі стало прохолодно. За його словами, міські школи можуть самостійно регулювати подачу теплоносія. Оскільки 5-11 класи переведені на дистанційне навчання та немає більшості педагогів, цілком можливо, що у якомусь освітньому закладі «прикрутили» опалення.

«Керівництво всіх закладів отримало чітку інформацію: якщо заощаджуємо, то зі забезпеченням комфортних умов для дітей. Особливо, коли це йде мова про молодші класи. Якщо ж батьки дізналися, що у школі холодно, необхідно нас про це повідомити, навіть у соціальних мережах. Тоді ми обов’язково на це відреагуємо», — запевнив міський голова.

Нагадаємо, у Хмельницькому цей опалювальний сезон стартував 15 жовтня 2020 року.

Читайте також: Нові обмеження у Хмельницькому: як працюватиме транспорт, ринки та школи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую