ye-logo.v1.2

У Городку відкриють кінотеатр просто неба

Суспільство 892
Перегляд буде безкоштовним
Перегляд буде безкоштовним. Фото: ілюстративне з архіву

Виділили на облаштування простору – 800 тисяч гривень.

У Городку планують відкрити вуличний кінотеатр. Як повідомляє «Городок.Сity», у березні депутати Городоцької міської ради на реалізацію даного проєкту виділили 800 тисяч гривень.

Як розповіла виданню одна із ініціаторок проєкту Катерина Бігняк, через карантинні обмеження у місті розважальні заходи не проводяться, тому виникла ідея організувати дозвілля на відкритому повітрі.

«За 800 тисяч гривень планують закупити світлодіодний led-екран, акустичну систему, мікрофони та інше необхідне обладнання, зокрема 50 лавочок, зроблених із піддонів. Завдяки обладнанню планують організовувати перегляди фільмів і спортивних матчів, концерти, фестивалі, караоке-вечори, вуличні дискотеки та інші культурно-масові заходи», - зазначає «Городок.Сity».

Кіносеанси та інші культурно-розважальні заходи активісти хочуть проводити на центральній площі міста Городка, на стадіоні «Колос», у сквері імені Виноградського та у мікрорайоні «Молочний» на стадіоні «Цукровик». Попередньо  буде розроблено календар культурно-масових заходів.

«Анонси подій публікуватимуть на спеціально створеній сторінці у соцмережах. Фільми транслюватимуть тематично. Одного тижня будуть демонструвати чорно-білі фільми, іншого тижня — фільми 40-х 50-х років або фільми фахів. Та, загалом, тематику обиратимуть самі ж городоччани шляхом голосування», - зазначає видання.

Вуличний кінотеатр стартує наприкінці травня і триватиме до кінця вересня цього року. Надалі планують продовжувати проєкт наступного року у цей же період.

 Читайте також: На Бакоті організують серію художніх пленерів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую