ye-logo.v1.2

Помер поет та прозаїк Іван Михайловський

Суспільство 815
Не стало письменника Івана Михайловського
Не стало письменника Івана Михайловського. Фото: Хмельницький обласний осередок ВТС «Конгрес літераторів України»

Письменник має чималий творчий доробок.

Учора, 17 квітня, на 84-му році життя не стало подільського письменника Івана Адамовича Михайловського.  Про це повідомляє Хмельницький обласний осередок ВТС «Конгрес літераторів України».

Іван Михайловський - поет і прозаїк, автор поетичних збірок, збірки оповідань «Шурхіт жовтого листя» (2010 рік), книги прози «Спалах блискавиць» (2012 рік), «Над Вихрівкою зорі яскравіші» (2015 рік), «Спогади про Шевченка» (2019 рік) та інші. Друкувався в періодичній пресі, в багатьох колективних літературних збірниках та альманахах.

«Іван Адамович брав активну участь у житті Хмельницького обласного осередку спілки. Був незмінним секретарем та касиром осередку. Був добрим другом, порадником, наставником молодих колег та гарною Людиною.  Світла пам'ять про Івана Адамовича назавжди залишиться в наших серцях», - зазначають в обласному осередку спілки.

Народився Іван Адамович Михайловський 30 березня 1938 року в селі Вихрівка на Хмельниччині. Закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту. Працював інженером на підприємствах міста Хмельницького: на радіозаводі, заводі «Катіон», заводі «Термопластавтомат». Письменник. Член Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» з 2008 року.

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую