ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Директора служби місцевих автодоріг відсторонили від виконання обов’язків

Суспільство 1928
Сергія Дуду відсторонили від посади тимчасово
Сергія Дуду відсторонили від посади тимчасово. Фото: adm-km.gov.ua

У розпорядженні вказано, що відсторонили тимчасово.

Розпорядження про відсторонення чиновника оприлюднили на сайті Хмельницької ОДА сьогодні, 21 квітня.

У документі йдеться про те, щоб «тимчасово відсторонити ДУДУ Сергія Вікторовича від здійснення повноважень директора державного підприємства “Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг”. Виконання обов’язків покладено на першого заступника директора державного підприємства Владислава Фалюша. Йому також, іншим розпорядженням, надано право «вчиняти дії в інтересах та від імені ДП “Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг”, без окремого доручення, у тому числі, підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо».

Ще одним своїм розпорядженням голова ОДА Сергій Гамалій створив робочу групу, яка, як зазначено в документі, має вивчати окремі питання діяльності державного підприємства “Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг”, як консультативно-дорадчий орган.

До складу робочої групи увійшли дев’ять осіб, усі з числа працівників обласної державної адміністрації, на чолі з першим заступником голови ОДА Сергієм Тюріним.

Нагадаємо, Сергія Дуду у березня 2019 року призначив керівником державного підприємства «Служба місцевих автодоріг» тодішній голова ОДА Вадим Лозовий. Згодом, наступний голова Дмитро Габінет, реорганізував відомство у державне підприємство «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» і призначив керівником Сергія Дуду.

До теми: На Хмельниччині відновили діяльність водної поліції

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую