ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькій ОДА звільнили керівника департаменту природних ресурсів і екології

Суспільство 1935
Тетяна Дзюблюк звільнена 20 квітня 2021 року
Тетяна Дзюблюк звільнена 20 квітня 2021 року. Фото: tv7plus.com

Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті облдержадміністрації сьогодні, 21 квітня.

Тепер уже екс-директор департаменту природних ресурсів і екології Хмельницької обласної державної адміністрації Тетяна Дзюблюк звільнена вчора, 20 квітня.

У документі йдеться про те, щоб «звільнити 20 квітня 2021 року ДЗЮБЛЮК Тетяну Василівну з посади директора Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації за угодою сторін». Вказано також, що Тетяна Василівна подала заяву і лист-погодження Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Варто зазначити, що на початку квітня цього року, голова Хмельницької ОДА підписав розпорядження про те, щоб «на період тимчасової непрацездатності директора Департаменту природ- них ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації Дзюблюк Т.В. покласти виконання обов’язків на начальника управління розвитку природно-заповідної справи, економіки природокористування, природоохоронних програм та зв’язків з громадськістю Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації ЯКУБАША Руслана Анатолійовича». 

Нагадаємо, що сьогодні на сайті Хмельницької облдержадміністрації, оприлюднили також розпорядження те, що директора служби місцевих автодоріг відсторонили від виконання обов’язків.

Читайте також: На Хмельниччині відновили діяльність водної поліції.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую