ye-logo.v1.2

Зеленський призначив нового керівника Хмельницької райдержадміністрації

Суспільство 2423
Підписаний президентом указ датований 28 квітням
Підписаний президентом указ датований 28 квітням. Фото: ілюстративне зі сайту Офісу президента України

Таким чином усі три райдержадміністрації області отримали голів.

Сьогодні, 28 квітня, президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення голови Хмельницької районної державної адміністрації. За його текстом, РДА очолив Дунець Денис Олександрович.

На час написання матеріалу у відкритому доступі було не надто багато інформації про минуле Дениса Дунця. Лише — подана ним електронна декларація кандидата на посаду. З неї, окрім його статків і доходів за 2020 рік, можна дізнатися, що його місце проживання зареєстроване у Хмельницькому.

Раніше він працював у приватному підприємстві «Мегапрогрес». Однак не вказано, яку посаду обіймав Денис Олександрович. До речі, за інформацією ресурсу «YouControl», ПП «Мегапрогрес» зареєстроване у Лісових Гринівцях Хмельницького району та спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель.

Статки та доходи Дениса Дунця: огляд електронної декларації

Нерухомість. У власності Дениса Олександровича перебувала квартира у Хмельницькому площею 51,7 квадратних метрів. Ще одна квартира в обласному центрі площею 73 «квадрати» має у співвласності його дружина Юлія Дунець. Крім того, він вказав зблокований житловий будинок площею 72,5 квадратних метрів, у якому зареєстроване його місце проживання.

Автотранспорт. З 2019 року у спільній власності з дружиною мав автомобіль «Nissan Murano» 2003 року випуску. На дату набуття ця автівка коштувала 238 тисяч гривень.

Корпоративні права. Задекларував, що у власності його дружини перебувають товариство з обмеженою відповідальністю «Позитивний вектор» та Обслуговуючий житлово-будівельний кооператив «Правильний вибір 3».

Доходи. Торік Денису Дунцю за 2020 рік нарахували 20 тисяч 437 гривень зарплатні у ПП «Мегапрогрес». Натомість доходи його дружини у декларації не вказані.

Грошові активи. Торік на банківських рахунках Денис Дунець загалом зберігав 9 тисяч 641 гривні. Натомість його дружина на банківських рахунках мала 12 гривень, а готівкою — 238 тисяч гривень і 2 тисячі доларів.

Крім того, він вказав у декларації 239 тисячі 543 гривні кредиту.

Нагадаємо, 6 квітня Володимир Зеленський призначив нових голів Шепетівської та Кам’янець-Подільської райдержадміністрацій. Ними стали Анатолій Федорович Катеренчук і Анур’єв Олександр Вячеславович.

Читайте також: У Хмельницькому визначились із директором обласного краєзнавчого музею

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую