ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дві лікарні на Хмельниччині забезпечили додатковим киснем

Суспільство 1500
У Славуті встановили кріогенний циліндр, який вміщує 480 літрів рідкого кисню
У Славуті встановили кріогенний циліндр, який вміщує 480 літрів рідкого кисню. Фото: Зі сторінки Славутської міської лікарні

Додалося ємностей для кисню у Славуті і Хмельницькому.

Про проблеми з киснем у медичних закладах Хмельниччини повідомляли ще у березні цього року. Тоді на сполох забили у Славуті, Хмельницькому та інших містах.

Проблеми виникли через зростання кількості важких хворих, які потребують госпіталізації, що спричинило навантаження на медичні заклади. В результаті виникла проблема із медичним киснем, адже єдиний постачальник медичного кисню — це компанія Львівкисень — не встигав забезпечувати усі заклади.

Сьогодні, 28 квітня у Хмельницькій інфекційній лікарні повідомили, що ввели в експлуатацію другий кисневий концентратор з компресором потужністю 10 кубів на годину, який дає можливість забезпечувати хворих киснем в одному з трьох корпусів лікарні.  

Новий кріогенний циліндр встановили також сьогодні у Славутській міській лікарні. У закладі повідомили, що встановили новий кріогенний циліндр, який вміщує 480 літрів рідкого кисню.

«Перевагами в роботі таких циліндрів є швидке та зручне заповнення, видача рідкого або газоподібного продукту та можливе дозаправлення без зупинки робочого процесу», — повідомили на сторінці медичного закладу Славути.
Кріогенний циліндр закупили за кошти лікарні.

У Хмельницькій інфекційній лікарні введели в експлуатацію другий кисневий концентратор з компресором потужністю 10 кубів на годину. Фото зі сторінки Хмельницької інфекційної лікарні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую