ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Під час ЗНО з математики у трьох учнів виявили електронні пристрої

Суспільство 2521
В Україні відбулось тестування з математики
В Україні відбулось тестування з математики. Фото: автора

Учасників тестування попросили покинути аудиторію.

У п'ятницю, 28 травня, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики. На Хмельниччині на тест з математики із завданнями рівня «стандарт»  зареєструвались 2 619 осіб, а на математику за профільним рівнем – 9 382 особи. Однак, як повідомила методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, явка учнів, які писали математику за профільним рівнем склала 85,4%, а за рівень «стандарт» - 5,3%. Схожа ситуація спостерігалась по всій країні.  

«Цьогоріч тестування з математики мало бути обов'язковим. У березні стартувала реєстрація, яка відбувалась на два напрямки – математика рівня «стандарт» і математика рівня «профіль. Математика стандарт – це, фактично, державна підсумкова атестація. Для вступу у виш потрібна тільки математика за профільним рівнем. Однак, у квітні Верховна Рада ухвалила законопроєкт, яким скасувала обов’язковість ДПА, відповідно, необов'язковою стала атестація у формі ЗНО з математики», - зазначила Ірина Андріївна.

За її словами, для проведення тестування із математики організували 51 пункт тестування. Ті пункти, де мали складати математику за стандартним рівнем були майже порожні.

«Ті діти, а їх одиниці, які мають вступати закордон і їм потрібна ДПА, вони прийшли на ці пункти. Всі інші були звільнені, їм ДПА не потрібна», - каже Ірина Ковальчук.

Під час уже самого проведення ЗНО, у трьох учнів виявили при собі електронні пристрої. Їх попросили покинути аудиторії й скласти тест вони уже не могли.

«У двох учнів у Хмельницькому та одного у Шепетівці під час технологічної перерви виявили телефон, планшет та навушники. Знайшли пристрої під час контролю металодетектором. Тепер ці діти не будуть мати результатів з математики. Апеляцію подати вони не мають права, оскільки порушили  правила проведення ЗНО. На тестування з інших предметів можуть з'являтися. Якщо ж їм потрібна для вступу у виш математика, то її складатимуть уже наступного року», - додала методистка.

У зв'язку із карантинними заходами у всіх учасників тестування при вході вимірювали температуру і перевіряли наявність захисної маски. Не було жодного випадку, коли учня не допустили через підвищену температуру тіла, чи відсутність необхідних документів.

  Читайте також: Уряд призначив підвищені стипендії для кількох студентів Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую