ye-logo.v1.2

Янукович звільнив хмельницьку чиновницю, яку підозрюють у хабарництві

Суспільство 3289

Відповідне розпорядженя про звільнення Марії Літвін з посади голови Летичівської районної державної адміністрації Хмельницької області розміщений на офіційному сайті гаранта.

Причина звільнення – порушення Присяги державного службовця.
- … Усвідомлюючи свою високу відповідальність, … вірно служити народові України, суворо дотримувати Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов'язки, - текст присяги, з Закону України «Про державну службу».
Нагадаємо, за версією досудового слідства, посадовиця разом з ще з двома особами вимагала 30 тисяч доларів в підприємця за сприяння у виділенні земельної ділянки у півгектара.
Наразі стосовно усіх трьох порушили кримінальну справу за вимагання та одержання хабара в особливо великому розмірі. У разі доведення вини підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
На офіційному сайті Летичівської райдержадміністрації інформація про тепер вже екс-голову райдержадміністрації «тимчасово недоступна». Натомість, відомості про заступників Марії Літвін продивитись можна.
У цей же час, Віктор Янукович звільнив з посади ще чотирьох керівників району, за тією ж причиною, що й Марію Літвін – лише одного. Натомість п’ять інших райдержадміністрацій отримали керівників, призначених Президентом.

Джерело vsim.ua
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую