ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янець-Подільському районі горіла пшениця

Суспільство 1493
Вогнеборцям і аграріям вдалося врятувати від полум
Вогнеборцям і аграріям вдалося врятувати від полум'я 65 гектарів пшениці. Фото: ДСНС у Хмельницькій області

Ймовірною причиною займання називають падіння на поле високовольтної лінії.

Вчора, 23 липня, неподалік села Слобідка-Рахнівська Кам’янець-Подільського району загорілося пшеничне поле. Повідомлення про цю пожежу рятувальникам надійшло о 12:24. Про це розповіли представники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

За їх словами, боротьбу з полум’ям ускладнювали сильний вітер і відсутність джерел води. Щоб приборкати його, довелося залучити вогнеборців з Дунаївців і Кам’янця-Подільського, пожежну команду села Маків, а також місцевих аграріїв.

«Поки аграрії оборювали територію по фронту розповсюдження полум’я, вогнеборці «відбивали» у вогню кожен квадратний метр пшениці. Завдяки злагодженій роботі вдалося врятувати 65 гектарів пшениці», — зазначили у пресслужбі ДСНС у Хмельницькій області.

Скільки ж гектар пшениці знищив вогонь, рятувальники не уточнюють. Але додають, що ця пожежа виникла ймовірно через падіння на поле високовольтної лінії.

Читайте також: Про Кам’янець-Подільський зняли туристичне балаган-шоу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую