ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині вогонь знищив 5 гектарів пшениці: названі можливі причини займання

Суспільство 10616
Пожежу вдалося загасити майже через годину від отримання рятувальникам виклику на лінію «101»
Пожежу вдалося загасити майже через годину від отримання рятувальникам виклику на лінію «101». Фото: ДСНС у Хмельницькій області

Однак вогнеборцям врятувати від полум’я 65 гектарів поля.

У Кам’янець-Подільському районі поблизу села Гораївка 28 липня спалахнуло пшеничне поле. Вогонь, який швидко поширювався нивою, знищив п’ять гектарів злаків. Хоча причини займання наразі встановлюють фахівці, попередньо воно сталося через несправну техніку. Про це розповіли співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

За інформацією пресслужби ДСНС, поле горіло неподалік села Гораївка Староушицької селищної громади. Виклик на цю пожежу рятувальникам надійшов 28 липня об 11:06.

«На час прибуття рятувальників полум’я охопило п’ять гектарів пшениці й зрештою знищило її. Також існувала небезпека, що воно пошириться на решту площі ниви, тобто 65 гектарів. Однак завдяки оперативним і злагодженим діям рятувальників і допомозі аграріїв пожежу вдалося ліквідовано о 12-й годині, не допустивши поширення полум’я», — повідомили у пресслужбі ДСНС у Хмельницькій області.

Також рятувальники додають, що під час пожежі вдалося уникнути нещасних випадків. Наразі фахівці встановлюють причини займання поля. Але попередньо його могла спричинити несправна сільськогосподарська техніка.

«Категорично забороняється залучати до збору урожаю несправну техніку й агрегати. На зернозбиральній техніці обов’язково повинні бути первинні засоби пожежогасіння. Поблизу поля, де збирається урожай, мають чергувати підготовані люди, бочки з водою й трактори з плугами», — зазначили рятувальники Хмельниччини.

Нагадаємо, 23 липня у Кам’янець-Подільському районі вже горіло пшеничне поле. А саме — поблизу села Слобідка-Рахнівська, що входить до складу Маківської сільської громади. Тоді пожежникам теж вдалося врятувати від знищення вогнем 65 гектарів хлібів.

Читайте також: У Меджибожі на території фортеці археологи натрапили на снаряд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую