ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Розбите антивандальне серце у Хмельницькому відновлюватимуть

Суспільство 4215
Фотозона встановлена праворуч від кінотеатру перед фонтанами
Фотозона встановлена праворуч від кінотеатру перед фонтанами. Фото: Андрія Ящишена

Камери не зафіксували ймовірних вандалів.

Вчора, п'ятого серпня, у самому центрі міста серед білого дня пошкодили інсталяцію «Люблю Хмельницький». Невідомі розбили дзеркальне серце, встановлене в бетонній стелі неподалік скверу Шевченка.

Інсталяцію презентували хмельничанам торік до Дня міста і вона одразу ж стала улюбленою фотозоною. У вигнутому антивандальному дзеркалі всередині великого серця відбивалося усе, що не потрапляло в кадр фотоапарата: частина вулиць Проскурівської та Грушевського. Тепер дзеркало повністю покрите дрібними тріщинами.

Стався інцидент посеред білого дня. За словами начальника управління культури і туризму міської ради Артема Ромасюкова, близько 16-ої години стела була ціла, а вже за годину, після 17-ої години, інсталяцію пошкодили.

«Камери відеоспостереження так повернуті, що інсталяція не потрапляє в поле їх зору. Підрядник, який робив інсталяцію, каже, що удар був завданий чимось важким, або кулаком. Якщо придивитися, там видно справа, ближче до середини, епіцентр удару. Звідти і пішли всі тріщинки, - говорить Артем Євгенович. - Зараз ми на зв’язку з компанією з Дніпра, яка робила дзеркало. Вивчаємо питання що це буде вартувати, щоб його замінити. Будемо думати, яким чином його швидко повернути і відновити».

Як додає Артем Ромасюков, представники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою, на балансі якого наразі перебуває об’єкт, мають звернутися до поліції із відповідною заявою.

Підрядник, який виготовляв інсталяцію, відновлюватиме пошкоджене дзеркало.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую