ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ймовірне отруєння дітей у хмельницькій школі: поліція відкрила кримінальне провадження

Суспільство 3069
Попередній діагноз, який поставили госпіталізованим до інфекційної лікарні дітям, - харчова токсикоінфекція
Попередній діагноз, який поставили госпіталізованим до інфекційної лікарні дітям, - харчова токсикоінфекція. Фото: з архіву

Навчання в закладі призупиняють до моменту, поки не отримають висновків, чим могло бути викликане нездужання школярів.

Навчання в хмельницькому НВО №1, де підозрюють масове отруєння дітей, призупинять до моменту, поки не отримають висновків, чим могло бути викликане нездужання школярів. Про це сайту «Є» повідомила керівниця Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

Нагадаємо, учора та сьогодні школярі закладу почали почуватися зле, четверо дітей госпіталізували. Ще низка дітей з поганим самопочуттям та схожими симптомами перебувають вдома під наглядом сімейних лікарів. Сьогодні на навчання не прийшла третина дітей, а в заклад перевіряє Держпродспоживслужба .

«Наразі ми рекомендували керівнику навчального закладу вже з завтрашнього дня призупинити навчання до з’ясування обставин, - зазначила Надія Балабуст. – Результати відібраних відповідними службами лабораторних проб очікуємо в п’ятницю. Жодних офіційних висновків, що могло спричинити нездужання в дітей, ще немає».

Попередній діагноз, який поставили госпіталізованим до Хмельницької інфекційної лікарні дітям, - харчова токсикоінфекція. Про це повідомила сайту «Є» головна лікарка медустанови Оксана Піддубна. Щоб встановити кінцевий діагноз – очікують результатів бактеріологічних досліджень.

Тим часом правоохоронці за фактом ймовірного отруєння дітей уже відкрили кримінальне провадження. Про це повідомляють в секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Нагадаємо, новозбудований корпус НВО №1 відкрили цього року, 1 вересня. Він розташований в мікрорайоні Виставка. У закладі навчається близько тисячі діток – дошкільнят і учнів початкової школи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую