ye-logo.v1.2

МастерШеф: чи змогла красилівчанка залишитися в проєкті після битви «чорних фартухів»

Суспільство 8109
«Треба було взяти себе в руки», - каже Тетяна, потрапивши на битву «чорних»
«Треба було взяти себе в руки», - каже Тетяна, потрапивши на битву «чорних». Фото: скрін з відео

Цього разу на кулінарку-аматорку з Красилова Тетяну Ільїну чекало серйозне випробування.

Тетяна Ільїна, кулінарка-аматорка з Красилова, яка бере участь в одинадцятому сезоні кулінарного проєкту «МастерШеф», продовжує боротися за перемогу в конкурсі. Якщо у перших кількох передачах їй вдавалося проявити кулінарну майстерність та не потрапляти до битви «чорних фартухів», то в останньому випуску телепроєкту, - таки довелося побувати за крок від вильоту і поборотися за місце на проєкті.

Вже у першому конкурсі на аматорів чекало серйозне випробування - вони придумували ресторанні концепції. У кожній команді учасники поділилися на пари та готували по черзі. Перші дві людини придумали концепцію ресторану і готували закуску. Інші ж про неї не знали. За концепцію перша пара «червоної» команди, у якій була Тетяна, обрала авокадо. Наступні пари мали вгадати ідею перших двох учасників і приготувати такі страви, зберігаючи ту ж концепцію. І так по черзі – основна страва, десерт…

Однак щось пішло не так, і поки черга дійшла до Тетяниної пари – від концепції авокадо не залишилося й сліду. Тетяна сама зізналася, що пішла на поводу в своєї колеги Тамари і не проявила характеру під час приготування страви. В результаті – команда програла, а Тетяна отримала чорний фартух.

«Треба було взяти себе в руки», - каже Тетяна, погоджуючись з вибором команди. А тому довести, що вона гідна подальшої участі у проєкті, на битві «чорних», вважала своїм обов’язком.

У другому конкурсі Тетяна готувала вже у чорному фартусі. Учасники знову ділилися на команди. Пари витягали картки з хоку (жанр японської ліричної поезії). І ці поетичні рядки треба було перетворити на страви ресторанного рівня. Тетяна з партнеркою готували страву, яка символізувала перехід до осені, - овочі та рибу. Страва сподобалася суддям, лише риба зазнала легкої критики.

А далі була «битва чорних». Для випробування кожному з учасників судді підібрали дві класичні страви та набір продуктів. Однак суперники одне одному замінили частину продуктів, щоб ускладнити завдання.

Під час випробування на «битві чорних» Тетяні випало приготувати фаршировану щуку та роли «Каліфорнія». Однак з деякими зміненими продуктами. Фото: скрін з відео

Так Тетяна мала приготувати фаршировану щуку та роли «Каліфорнія». Утім, їй у першій страві замінили щуку на кефаль, цибулю – морквою, а хліб – булгуром. Для приготування ролів червону рибу замінили крабовими паличками, а сир «філадельфія» - горгондзолою. Утім, Тетяна справилася з випробуванням. За оцінкою суддів, її риба вийшла смачною та соковитою, роли щільними, хоч і не нагадували класичну «Каліфорнію», проте з незвичним, але приємним поєднанням смаків.

«Ну можу ж!» - каже Тетяна. Відтак, дівчина отримала знову замість чорного фартуха білий зі своїм іменем і продовжуватиме далі змагатися за перемогу в одинадцятому сезоні проєкту «МастерШеф».

Читайте також: Хмельничанин на шоу «Холостячка»: «Слова, які хотів сказати, переплуталися в голові»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую