ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чи підуть хмельницькі старшокласники на дистанційне навчання

Суспільство 7036
Щоб продовжити навчання для школярів 5-11 класів у звичному режимі, рівень вакцинації педагогів в навчальних закладах має бути вище 80 відсотків
Щоб продовжити навчання для школярів 5-11 класів у звичному режимі, рівень вакцинації педагогів в навчальних закладах має бути вище 80 відсотків. Фото: з архіву

Щоб продовжити навчання для школярів 5-11 класів у звичному режимі, рівень вакцинації педагогів в навчальних закладах має бути вище 80 відсотків.

Ще на два дні, включно з вівторком, 28 вересня, подовжили очне навчання для школярів 5-11 класів у школах Хмельницької територіальної громади, не прив’язуючись до рівня вакцинації від Covid-19 освітян у навчальних закладах, як того вимагають норми «жовтої» зони. Про це сайту «Є» повідомили в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, у четвер 23 вересня, було прийняте рішення продовжити очне навчання в школах Хмельницького до сьогодні, 27 вересня, оскільки дані щодо рівня вакцинації педагогів уточнювалися. Наразі, за словами Надії Балабуст, очільниці Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, такі дані все ще дозбирують, а тому навчання продовжили ще на два дні у всіх навчальних закладах.

«Сьогодні та завтра ще всі учні навчаються очно, а далі будемо вирішувати: де продовжувати навчання у звичному режимі, тобто в школах, а які навчальні заклади переводити на дистанційне навчання з огляду на рівень вакцинації, як того вимагають урядові обмеження», - зазначає Надія Балабуст.

За словами очільниці Департаменту, загалом у навчальних закладах громади нині рівень вакцинації освітян від коронавірусної інфекції уже трохи вищий за 80 відсотків. Десь більше, десь менше, уточнює вона. І додає, що вакцинація педагогів продовжується і сьогодні.

Нагадаємо, у четвер, 23 вересня, в Україні, і на Хмельниччині зокрема, почав діяти «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки. Відтак, були встановлені певні вимоги до роботи освітніх закладів. Зокрема, для очного навчання у школах необхідно, щоб 80 відсотків працівників мали хоча б одне щеплення, негативний ПЛР-тест чи довідку про одужання від корона вірусу.

Разом з тим, 22 вересня, на засіданні Кабінету Міністрів прийняли зміни, якими дозволили відвідувати дитсадки, а також очне навчання в закладах спеціальної загальної середньої освіти і та в 1-4-х класах шкіл не залежно від рівня епідеміологічної небезпеки та рівня вакцинації учителів і вихователів.

Щодо учнів старших класів, то вимоги щодо вакцинації педагогів на рівні 80 відсотків для очного навчання залишилися.

Читайте також: Центри вакцинації у Хмельницькій області: де та чим щеплюють від коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую