ye-logo.v1.2

В автошколах діятимуть нові правила підготовки водіїв: які зміни та коли запрацюють

Суспільство 1899
Теоретичну частину навчання для майбутніх водіїв скоротять, практичну залишать на тому ж рівні
Теоретичну частину навчання для майбутніх водіїв скоротять, практичну залишать на тому ж рівні. Фото: ілюстративне pixabay.com

Практичні заняття будуть доступні тільки після успішної здачі іспиту з теорії.

В Україні запровадили нові правила підготовки водіїв за європейськими стандартами. Про це повідомляє пресслужба регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області. Такі зміни 6 жовтня затвердив Уряд, прийнявши Постанову «Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів».

Відтак, уже через півроку автошколи готуватимуть водіїв за новими європейськими стандартами. Одне з головних нововведень – майбутні водії спочатку будуть проходити весь курс теорії в автошколі, здавати іспит, і тільки після успішного результату зможуть перейти до практики.

Крім того, передбачається скорочення теоретичної частини навчання зі 100 до 63 годин. Практична частина залишиться колишньою – 40 годин.

Окрім того, як зазначають в сервісному центрі МВС, оновлені теми з теоретичної та практичної підготовки та перепідготовки водіїв. Зокрема, додано самостійний розділ «Медичне забезпечення (заходи допомоги при ДТП)», введені теми, котрі стосуються живлення транспортних засобів із застосуванням електричної енергії.

Читайте також: Хмельницький хоче купити пів сотні тролейбусів за кредит європейського банку
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую