ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У хмельницьких школах перенесли початок осінніх канікул

Суспільство 20045
Освітні заклади самостійно коригують графік навчання
Освітні заклади самостійно коригують графік навчання . Фото: ілюстративне з архіву

Школярі підуть на відпочинок швидше, ніж планувалося.

Вже незабаром у школах Хмельницької громади розпочнуться канікули. За графіком, який раніше запропонувало Міносвіти, для учнів шкіл осінні канікули мали стартувати 25-го жовтня. Однак в Департаменті освіти та науки Хмельницької громади рекомендували перенести їх на інші дати.

Отож, у 2021 році в Хмельницькому канікули триватимуть з 18-го по 22-ге жовтня. Як розповіли сайту «Є» в міському Департаменті освіти та науки, таке рішення прийняли у зв’язку з тривалими святковими вихідними напередодні.

«Дати проведення канікул школи визначають самостійно рішенням педагогічної ради. Однак ми рекомендували розпочати канікули з 18-го жовтня. Оскільки в нас будуть додаткові святкові вихідні 14-15 жовтня, діти зможуть довше відпочивати», - говорить заступниця директорки Департаменту освіти і науки Ольга Кшановська.

Чи прислухаються всі школи громади до рекомендацій освітян, у департаменті поки не знають. Кажуть, моніторитимуть рішення педагогічних рад в школах впродовж наступних двох днів.

Водночас заступник міського голови Михайло Кривак додав: відомо, що дві школи у Хмельницькому все ж будуть навчатися за іншим графіком. На тиждень пізніше, тобто з 25-го жовтня, канікули стартують в закладах освіти, де дошкільні підрозділи в одному приміщенні разом зі школою. Це НВК №31 та НВО №1.

Нагадаємо, МОЗ розпочало перевірки працівників шкільних харчоблоків після спалаху стафілококу в хмельницькій школі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую