ye-logo.v1.2

Ще двом загиблим Героям встановили меморіальні дошки у Хмельницькому

Суспільство 2120
Після відкриття пам
Після відкриття пам'ятних дошок присутні поклали квіти та схили голови в хвилині мовчання за українськими Героями. Фото: пресслужби міської ради

Памятні знаки відкрили на честь учасників російсько-української війни Павла Дияка та Валерія Дереша.

Напередодні Дня захисників і захисниць України у Хмельницькому відкрили пам’ятні дошки Героям російсько-української війни Павлу Дияку та Валерію Дерешу. Встановили їх на фасаді спеціалізованої загальноосвітньої школи №1. Обидва військовослужбовці були випускниками цього навчального закладу.

Як зазначають у пресслужбі міської ради, щоб вшанувати Героїв, сьогодні на території СЗОШ №1 зібралися рідні, представники влади, побратими, волонтери, вчителі та учні школи. Згадуючи загиблих бійців, мати Валерія Дереша зазначила, що може охарактеризувати сина одним словом – «доброволець», адже з самого початку бойових дій на Сході нашої держави Валерій не ховався, а прийняв рішення йти і обороняти Україну.

Дереш Валерій Костянтинович народився у травні 1982 року в Хмельницькому. Навчався у Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Закінчив Хмельницький національний університет. Виконував бойове завдання на Сході України. Рядовий міліції батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Свята Марія». Загинув у результаті аварії 22 лютого 2015 року при виконанні службового обов’язку на дорозі Донецьк-Маріуполь. Похований на Городоччині в селі Купин.

Бійцеві посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» за жертовність, героїзм, незламність духу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Дияк Павло Станіславович народився у листопаді 1970 року в Хмельницькому. Навчався у Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, Хмельницькому професійно-технічному училищі №7. Прапорщик Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Загинув 12 липня 2014 року біля населеного пункту Маринівка Шахтарського району Донецької області.

Указом Президента України від 26.07.2014р. №619/2014 нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Похований на кладовищі мікрорайону Гречани. Посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Хмельницького».

Нагадаємо, також вчора на фасаді Хмельницького професійного ліцею відкрили пам’ятні дошки героям російсько-української війни Володимиру Ковалю та Іллі Павлову.

Дошки встановили на фасаді спеціалізованої загальноосвітньої школи №1.

Обидва військовослужбовці є випускниками цього навчального закладу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую