ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відкрили пам’ятні дошки героям російсько-української війни

Суспільство 1616
Обидва герої мали відношення до цього освітнього закладу - Володимир Коваль тут викладав, а Ілля Павлов здобував освіту
Обидва герої мали відношення до цього освітнього закладу - Володимир Коваль тут викладав, а Ілля Павлов здобував освіту. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

На урочистому відкритті зібралися родини загиблих, колеги та студенти ліцею.

Сьогодні, 12 жовтня, на фасаді Хмельницького професійного ліцею відкрили пам’ятні дошки героям російсько-української війни Володимиру Ковалю та Іллі Павлову. Обидва герої мали відношення до цього освітнього закладу - Володимир Коваль тут викладав, а Ілля Павлов здобував освіту. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Володимир Валентинович народився 14 грудня 1967 року в місті Целіноград (нині Нур-Султан в Казахстані). В 2000 році він переїхав до Хмельницького. З 2018 року чоловік працював у Хмельницькому професійному ліцеї на посаді майстра виробничого навчання.

Володимир Коваль загинув на сході України в зоні Операції об’єднаних сил. Він був командиром відділення 79-ої окремої десантно-штурмової бригади. Тієї ночі його підрозділ був на бойовому чергуванні. Військовий потрапив під обстріл противника. У Володимира залишилася дружина та 27-річна донька.

Ілля Павлов народився 22 січня 1999 року в селі Самчики Старокостянтинівського району Хмельницької області. Після закінчення школи юнак навчався в Хмельницькому професійному ліцеї за професією «Кухар. Офіціант».

В 2017 році він вступив до лав Національної гвардії України. Загинув 24 листопада 2017 року, захищаючи незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави.

«На урочистому відкритті зібралися родини загиблих, колеги та студенти ліцею. Дочка Володимира Коваля Карина подякувала за таку гарну ініціативу – відкриття пам’ятних дощок Героям російсько-української війни. Вона закликала присутніх пам’ятати усіх тих, хто віддав власне життя за Українську державу», - додали в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Читайте також: Хмельницьким нацгвардійцям представили нового керівника

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую