ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанин на шоу «Холостячка»: без побачення, але з ревнощами

Суспільство 3475
Цього тижня поки інші чоловіки ходили на побачення зі Златою, Олег знову був поза її увагою
Цього тижня поки інші чоловіки ходили на побачення зі Златою, Олег знову був поза її увагою. Фото: скрін з відео

«Я хочу дати тобі троянду, щоб на твоєму обличчі з’явилася посмішка», - сказала Злата Огнєвіч холостяку з Хмельницького.

Триває другий сезон реаліті «Холостячка» на каналі СТБ, в якому за серце головної героїні з-поміж інших учасників змагається 41-річний хмельничанин Олег Плахотюк. У новому випуску шоу, який вчора вийшов на екранах, були романтичні зустрічі на Кіпрі, перші поцілунки та зізнання в почуттях. Однак не з хмельницьким холостяком.

Цього тижня Олегу не вдалося побувати на побаченні зі Златою, через що чоловік помітно ревнував та хвилювався. В якийсь момент він навіть зізнався, що через таку ситуацію в нього опускаються руки. Адже дівчина йому стала небайдужа, а першочергова зацікавленість і симпатія до неї переросла в більші емоції.

Розпочався тиждень із турніру-випробування чоловіків, де вони мали продемонструвати свою силу та інтелект. Поділившись на дві команди, холостяки долали по чотири завдання. Переможець у кожній команді міг отримати бутоньєрку від холостячки й автоматично пройти далі в проєкт. Крім того, зважаючи на те, як чоловіки проходили випробування, кількох з них артистка запросила на побачення.

Олег Плахотнюк у своїй команді прийшов останнім, тому троянди він не отримав. І серед інших чоловіків він не вирізнився, через що залишився непоміченим для головної героїні. У результаті обрані кандидати полетіли зі Златою на Кіпр, а інші залишилися чекати в будинку у Києві.

Олег - підриємець, віце-президент Федерації регбі України, має двох дочок.

Весь тиждень учасники не бачили артистку, але щоб холостячка більше могла дізнатися про їхні пріоритети - підготувала їм ще одне завдання. Чоловіки мали вказати у відсотках скільки часу витрачають на роботу, друзів, відпочинок, батьків, вирішення побутових проблем. А потім до цієї ж діаграми потрібно було додати ще один пункт – кохання. Олег вирішив, що 20% свого життя може витрачати на час зі Златою.

Наступна колективна зустріч холостяків і холостячки була вже на церемонії троянд. Хмельничанин хвилювався і сказав, що цей тиждень для нього був найважчим, адже не було можливості себе проявити перед Златою.

Під час церемонії троянд Олег сильно нервував.

Дівчина ж покликала його на церемонії третім і зізналася, що не впізнала Олега у відеозверненні.

«Ти завжди посміхаєшся, а тут я бачу тебе таким серйозним. Я хочу дати тобі троянду, щоб на твоєму обличчі з’явилася посмішка», - сказала вона.

Нагадаємо, під час першої спільної зустрічі Олег і Злата провели романтичний вечір вдвох за вечерею на даху будинку. Дівчині тоді сподобалася атмосфера і те, як хмельничанин перед нею відкрився. Наступного разу увагу дівчини хмельничанину довелося ділити із ще одним учасником проєкту, провівши разом час на риболовлі. Олег Плахотнюк зачитав артистці вірш, який сам написав, а потім подарував їй браслет з перлинами. Співчака ж заявила, що чим більше вона його пізнає, тим більше він їй подобається. Минулого тижня холостяку не перепало ні побачень з артисткою, ні індивідуального спілкування з нею. Однак він зміг проявити себе на конкурсі талантів.Чоловік заговорив про пристрасть, сексуальність Злати і про те, що вона його захоплює як жінка. Холостячку ж тоді трохи насторожило, що мова йде лише про пристасть, але вона все ж подарувала йому троянду.

Тепер хмельничанин продовжить участь у проєкті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую