ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькому може перепасти ще 20 мільйонів на будівництво Палацу спорту

Суспільство 1698
Якщо субвенція місту буде погоджена, цьогорічне державне фінансування будівництва зросте до 115 мільйонів гривень
Якщо субвенція місту буде погоджена, цьогорічне державне фінансування будівництва зросте до 115 мільйонів гривень. Фото: з архіву редакції

Також додаткове фінансування з держбюджету можуть спрямувати у Нетішинську й Теофіпольську громади.

Днями уряд розподілив кошти, призначені на реалізацію проєктів інфраструктурної та соціально-культурної сфер у різних частинах країни. Таким чином Хмельницький має шанс отримати додаткові 20 мільйонів гривень на добудову Палацу спорту. Втім, вони надійдуть лише після деяких погоджень. Про це свідчить постанова Кабміну, прийнята 28 жовтня.

За її текстом, розподілена субвенція перепала не лише Хмельницькому, а й двом іншим громадам області. Таким чином додаткове фінансування урядовці вирішили виділити місцевим бюджетам:

  • 20 мільйонів гривень Хмельницькій міській громаді на будівництво Палацу спорту на вулиці Прибузькій, 5/1а;
  • 10 мільйонів гривень Теофіпольській селищній громаді на реконструкцію з добудовою Святецького закладу дошкільної освіти «Орлятко» на вулиці Центральній, 70А, що у селі Святець;
  • 10 мільйонів гривень Нетішинській міській громаді на нове будівництво закладу дошкільної освіти (ясла садок) на вулиці Енергетиків.

Однак, щоб Хмельницька, Теофіпольська та Нетішинська громади отримали додаткове фінансування, спершу Міністерство фінансів повинне погодити його з профільним комітетом Верховної Ради України. Далі — внести відповідні зміни до розпису державного бюджету.

Нагадаємо, що цьогоріч Кабмін вже виділив на добудову хмельницького Палацу спорту загалом 95 мільйонів гривень. Наразі ці кошти частинами надходять у місцеву скарбницю. Якщо ж Міністерство фінансів отримає необхідні погодження, державне фінансування зросте до 115 мільйонів гривень.

Також нагадаємо, що будівництво Палацу спорту на вулиці Прибузькій триває з початку 2019 року. Він має стати багатофункціональною спорудою, де можуть проходити не лише спортивні заходи, а й культурні події та масштабні форуми. Він передбачає арену на три тисячі глядацьких місць, кілька окремих спортивних залів по 330-350 квадратних метрів…

Міський голова Олександр Симчишин 6 жовтня цього року розповів, що споруда завершена на 65 відсотків. Тому за умови достатнього фінансування, вже наступної осені у Палаці спорту хочуть проводити перші заходи.

Читайте також: Можливий зсув ґрунту в Хмельницькому: яка ситуація біля Набережного кварталу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую