ye-logo.v1.2

ЗНО-2022: коли реєструватися та з яких предметів можна скласти тести (графік)

Суспільство 3474
У 2022 році кожен зареєстрований учасник має право безкоштовно пройти зовнішнє незалежне оцінювання щонайбільше з п
У 2022 році кожен зареєстрований учасник має право безкоштовно пройти зовнішнє незалежне оцінювання щонайбільше з п'яти предметів. Фото: з архіву

Реєстрація учасників зовнішнього оцінювання для участі у тестуванні розпочнеться 1 лютого.

Міністерство освіти і науки затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2022 року. Про це повідомляє ресурс osvita.ua.

Відповідно до наказу, керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів, слухачів, студентів для проходження державної підсумкової атестації ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року. Реєстрація випускників минулих років, а також внесення змін до реєстраційних даних триватиме до 9 березня.

У 2022 році кожен зареєстрований учасник має право безкоштовно пройти зовнішнє незалежне оцінювання щонайбільше з п’яти предметів.

Окрім того, кожен учасник також матиме змогу скласти тести з більшої кількості предметів за окрему плату. Вартість складання одного додаткового тесту буде оголошена у січні 2022 року.

До теми: Для яких спеціальностей ЗНО з математики стало обов’язковим

До 29 квітня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія ЗНО-2022 відбудеться за таким графіком:

• фізика - 23 травня
• хімія - 26 травня
• українська мова, українська мова і література - 31 травня
• математика - 3 червня
• іспанська мова, німецька мова, французька мови - 6 червня
• англійська мова - 7 червня
• історія України - 10 червня
• географія - 14 червня
• біологія - 17 червня.

У 2022 році кожен зареєстрований учасник має право безкоштовно пройти зовнішнє незалежне оцінювання щонайбільше з п’яти предметів. Фото: testportal.gov.ua

Оголошення результатів ЗНО

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Додаткова сесія ЗНО

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 23 червня до 15 липня 2022 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 20 липня 2022 року.

Читайте також: ЗНО 2022: що зміниться у тестах

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую