ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Вовина тисяча» за вакцинацію: що про це думають хмельничани (відеоопитування)

Суспільство 5412

Ці гроші вакциновані зможуть витратити на культурні заходи, мандри та спорт.

Вчора, 15 листопада, у своєму відеозверненні президент України Володимир Зеленський заявив, що щеплені від коронавірусу українці отримають по тисячі гривень. За його словами, таким чином влада висловлює вдячність людям, які вирішили вакцинуватися та допомагає підприємцям, які найбільше постраждали від карантинних обмежень. Сайт «Є» вирішив запитати, що про це думають хмельничани.

Нагадаємо, що програма стартує 19 грудня цього року. Обіцяють, що люди, які пройшли повний курс вакцинації, отримають певний ваучер або сертифікат, на перелік товарів та послуг. Прессекретар президента України Сергій Нікіфоров на своїй сторінці у фейсбуці зазначив, що ці гроші вакциновані зможуть витратити на культурні заходи, мандри та спорт. Вичерпний список влада обіцяє оголосити найближчим часом. 

До теми: «Вовина тисяча» – меми із соцмереж про виплату для вакцинованих

Проте думки хмельничан щодо такого рішення різняться. Хтось ставиться до цього позитивно, а хтось каже, що таким чином влада намагається підкупити громадян. Крім того, дехто з людей сприймають таку програму як плату за вакцинацію. А хтось зазначає, що гроші платників податків можна було використати доцільніше. 

«Можливо, як стимул це буде спонукати людей вакцинуватись. Це може більше мотивувати», - поділилась своєю думкою хмельничанка Дар’я.

«Можливо, як стимул це буде спонукати людей вакцинуватись», - поділилась своєю думкою хмельничанка Дар’я. Фото: скрін з відео

«Кожна людина повинна сама дбати про своє здоров’я. І не дуже потрібно давати тих тисячу гривень», - каже пані Надія. На її думку, ці кошти можна було б виділити на інші потреби, наприклад, на соціальну допомогу непрацездатним людям.

«Схоже на якийсь підкуп. Ми ж всі ніби вільні і хочеться, щоб кожен міг робити той вибір, який йому підходить. А заманювати людей не потрібно», - каже хмельничанка Альона.

На думку хмельничанина Юрія, сам задум програми звучить дивно. Він вважає, що у влади не вийшло примусово вакцинувати громадян, тому було прийнято рішення роздавати «бонуси».

Натомість, пані Марія каже, що не вакцинується і за тисячу доларів, а така програма ніяк не вплинула на її негативне ставлення до вакцинації.

Хмельничанин Андрій каже, що сума виплати є надто малою. Фото: скрін з відео

Дехто з мешканців міста зазначає, що проти такої ініціативи, адже сума надто маленька. А саму виплату називають «подачкою».

Читайте також: Як підготуватися до вакцинації від коронавірусу – пояснення лікарів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую