ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на вихідні: відлига посуне морози

Суспільство 1540

На дорогах можлива ожеледиця та снігова «каша».

Після кількаденних морозів, які цієї ночі у нас подекуди сягали 15-17 градусів, на Хмельниччину прийде відносне потепління. Денна відлига очікується вже у п’ятницю, 24 грудня.

За прогнозом Українського гідрометцентру, температура повітря у цей день підніметься до одного-трьох градусів тепла. Уночі все ще буде морозно – до 6-8-ми градусів з позначкою «мінус». Удень падатиме мокрий сніг, впереміш з дощем. У суботу, 25 грудня, денна та нічна температури очікуються на одному рівні – від -1-го до +1-го. Опади у цей день малоймовірні. Час від часу на небі з’являтиметься сонце. У неділю, 26 грудня, знову прогнозують легкі «мінуси»: від одного-трьох морозу вдень до чотирьох-шести уночі.

Синоптиця Наталка Діденко, прогнозує, що завтра Україна виявиться ареною найрізноманітнішої погоди, яку лише можна уявити. Подекуди ще втримаються морози, але на заході дещо спадуть. Там у нічні години очікується -4-9 градусів. У п’ятницю повітряна маса принесе потепління.

«Вже завтра вдень у західних областях потепліє до відлиги і навіть до незначних «плюсів». На дорогах залишиться ожеледиця і через опади приєднається снігова каша, тому ситуація на дорогах та тротуарах ускладниться», - зазначає вона.

До речі, кліматологи Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського кажуть, що стійке зниження середньодобової температури нижче нуля градусів, яке ми спостерігаємо в останні дні, свідчить про початок метеорологічної зими. Вона цього року прийшла на 3 тижні пізніше кліматичної норми.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую