ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на тиждень: температурні перепади та сніг

Суспільство 2060

Тиждень розпочався морозною погодою, але завершиться потеплінням.

За прогнозами синоптиків, найхолодніше цього тижня на Хмельниччині буде найближчої ночі. Вніч з понеділка на вівторок прогнозують до 15 градусів морозу. Якою ж буде погода цього тижня, детальніше читайте на сайті «Є».

Ще вранці 25 січня в Хмельницькій області очікується до 14 градусів із позначкою мінус, але вже протягом дня температура повітря поступово підвищуватиметься до мінус одного градуса. Крім того, прогнозують і сніг майже цілий день.

У середу, 26 січня, вночі взагалі прогнозують нуль градусів, а ось вдень – до шести градусів морозу. Сніжитиме, якщо аналізувати прогнози на різних ресурсах, до середини дня, а потім має бути без опадів.

«З четверга в Україну почне заходити тепліше повітря, знову температура повітря підвищиться до відлиги, все закапає і почне підтавати, разом із нашими головами та судинами», - такий прогноз погоди написала синопткиня Наталка Діденко. Ну, а за прогнозами Українського Гідрометцентру, 27 січня в четвер вночі прогнозують від 3 до 5 градусів нижче нуля, а вдень – від градуса морозу до одного тепла.

У п’ятницю 28 січня на більшій території Хмельницької області також будуть «температурні гойдалки». Вночі морозно до мінус трьох градусів, а вдень – 0…+2.

Зі снігом, схоже, пройдуть і вихідні. За прогнозами синоптиків, дрібний сніг можливий як у суботу, так і в неділю. Щодо температурних показників, то 29 січня вночі 1-2 градуси морозу, вдень – до мінус шести. У неділю ж, 30 січня, вночі прогнозують 2-3 градуси нижче нуля, вдень - +1…+3.

Ми ж нагадуємо, що довготривалі прогнози погоди не завжди бувають точними.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую