ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зв’язок та мобільний інтернет ніхто не відключатиме

Суспільство 1063
Наразі мережі мобільних операторів працюють стабільно
Наразі мережі мобільних операторів працюють стабільно. Фото: фото ілюстративне: https://pixabay.com/

Черговий фейк не відповідає дійсності.

 З метою провокації і дезінформації фейкові телеграм-канали та проросійські засоби масової інформації вже не вперше поширюють недостовірну інформацію про те, що в Україні може зникнути зв’язок та мобільний інтернет.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України спростовує цю інформацію і запевняє громадян, що зв’язок та мобільний інтернет ніхто не відключатиме: «Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, як адміністратор зв’язку України запевняє, що інформація, яка шириться фейковими телеграм-каналами та проросійськими ЗМІ не відповідає дійсності. Мережі мобільних операторів працюють стабільно, можливі перебої пов’язані із перенавантаженням цих мереж».

У пресслужбі зазначають, що перебої зі зв’язком можуть бути лише через перевантажену мережу. У районах, де відбуваються бойові дії, можуть бути пошкодження. У такому випадку мережі відновлюватимуть за першої можливості після завершення бойових дій. Проте, наразі інформації про суттєві пошкодження, які унеможливлюють роботу мереж — немає.

З 24 лютого управління мережами здійснюється у оперативно-надзвичайному режимі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Нагадаємо, в інтернеті дуже багато недостовірної інформації. Довіряйте лише перевіреним джерелам. Провокації та дезінформація, які поширює ворог

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую