ye-logo.v1.2

Чому не всі почули сирену про повітряну тривогу в Хмельницькому

Суспільство 17401
Інформація від прес-центру Хмельницької міської ради, 26 лютого, 18.20
Інформація від прес-центру Хмельницької міської ради, 26 лютого, 18.20. Фото: скрін з відео

"Спрацював людський фактор", - пояснюють у пресцентрі міської ради.

Пресцентр Хмельницької міської ради опублікував свіжу інформацію про ситуацію в місті. За словами заступника міського голови Олега Шинкарука, станом на 18:20 26 лютого у Хмельницькому комунальні підприємтва працюють в штатному режимі та надаються всі комунальні послуги.

Сьогодні близько 15:40 по всій області оголосили попередження "Повітряна тривога", а близько 16:15 було оголошено відбій. Як повідомили пізніше в пресслужбі Хмельницької війської адміністрації, була загроза ракетного обстрілу. Однак у Хмельницькому сигнали сирени було чути не кругом і значна частина мешканців міста не була вчасно оповіщена про небезпеку.

Як пояснив Олег Шинкарук ситуацію щодо сигналу сирени, спрацював людський фактор.

"Це людський фактор. Коли наступає сигнал повітряної тривоги, сигнал повинен тривати набагато довше - близько 5 хвилин, його мають почути всі. Гарантуємо, що у випадку небезпеки ви всі цей сигнал отримаєте, що дасть вам можливість спокійно та безпечно зайняти свої місця в захисних спорудах", - сказав він.

Також у пресцентрі міської ради повідомили про завершення формування батальйону тероборони.

"Він готовий до своїх завдань і вже зайняв ті елементи порядку, які йому приписані, приступив до несення служби. Усі погодження щодо функціонування батальйону тероборони та інших засобів охорони сил, засобів охорони громадського порядку затверджено. Всі системи готові до роботи", - зазначив Олег Шинкарук.

В оперативному штабі нагадали і про комендатську годину, яка в Хмельницькому запроваджена з 22-ої до 6-ої години.

Читайте також: Що робити, коли оголосили повітряну тривогу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую