ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан закликають менше їздити на власних автомобілях

Суспільство 20541
У Хмельницькому останнім часом погіршилася ситуація зі заторами
У Хмельницькому останнім часом погіршилася ситуація зі заторами. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Це необхідно для зменшення заторів.

Після масштабного вторгнення російських загарбників на дорогах Хмельницького збільшилася кількість приватного автотранспорту. Як наслідок, погіршилася ситуація зі заторами. Тому начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій закликав людей обмежити використання власних автомобілів. Інакше доведеться перейти від прохань до наказів.

«Просимо жителів і гостей Хмельницького: не їздьте в магазини на власних автомобілях. Краще пройдіться пішки або використайте громадський транспорт. Це буде краще для вашого здоров’я та зменшить затори на дорогах», — заявив Сергій Гамалій.

Він уточнив, що наразі це лише прохання. Однак, якщо до нього не будуть дослухатися, ймовірно питання заторів будуть розв’язувати жорсткішими методами.

Також Сергій Гамалій додав, що в області вже вилучили кілька автомобілів у нетверезих водіїв. Цей автотранспорт невдовзі покажуть людям і передадуть на потреби війська.

«Нагадаю, що в області діє заборона на продаж алкогольних напоїв. Однак вона не стосується слабоалкогольних», — зазначив начальник військової адміністрації.

Читайте також: Не лякайтеся звуків пострілів: на військових стрільбищах у Хмельницькому тривають навчання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую