ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Екскомандиру восьмого полку Олегу Нечаєву присвоїли звання бригадного генерала

Суспільство 6870
Олег Нечаєв отримав звання бригадного генерала
Олег Нечаєв отримав звання бригадного генерала. Фото: з архіву Олега Нечаєва

Військовослужбовець протягом восьми років очолював хмельницьких спецпризначенців.

Президент України Володимир Зеленський присвоїв нове військове звання полковнику Нечаєву Олегу Олександровичу – заступнику командувача Сил Спеціальних операцій Збройних Сил України.

Військовослужбовець став бригадним генералом. Відповідний Указ опублікували на сайті Глави держави вчора, 10 березня.

Олег Нечаєв з 2011 року по липень 2019 року був командиром 8 окремого полку спецпризначення Сил спеціальних операцій. Після того його призначили першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Довідково: Олег Нечаєв народився 23 вересня 1976 року в селищі Олександрів Гай Саратовської області, що в Росії. Дитинство минуло в Красногорівці Донецької області. Там виріс, закінчив школу. В 1994 році вступив до Одеського інституту сухопутних військ. Це був перший за часів незалежної України набір аеромобільного факультету Збройних сил України. Після закінчення навчання почав офіцерську службу командиром взводу в 40-й аеромобільній бригаді, яка дислокувалася в Миколаєві. В цій бригаді пройшов всі посади – від командира взводу до заступника командира бригади. Від серпня 2003 року по лютий 2004-го перебував у складі миротворчого контингенту в республіці Ірак. Після цього в 2011 році був призначений командиром 8-го окремого полку спеціального призначення у Хмельницький. 22 січня 2015 року указом Президента України «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни» нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую