ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Гамалій поділився ідеєю, за яку пожертву на ЗСУ можна було б випускати чоловіків за кордон

Суспільство 14234
Чоловікам, віком від 18-ти до 60-ти років, які нині хочуть виїхати за кордон, можна було б дозволити на певних умовах, вважає Сергій Гамалій
Чоловікам, віком від 18-ти до 60-ти років, які нині хочуть виїхати за кордон, можна було б дозволити на певних умовах, вважає Сергій Гамалій. Фото: Хмельницька обласна державна адміністрація

Про це начальник Хмельницької обласної військової адміністрації розповів у вечірньому зверненні до подолян.

Чоловікам, віком від 18-ти до 60-ти років, які нині хочуть виїхати за кордон (а їм, нагадаємо, в умовах воєнного стану робити це заборонено, оскільки вони підлягають мобілізації) можна було б дозволити це зробити за пожертву для Збройних Сил України. Таку ідею нині під час вечірнього онлайн-звернення до подолян подав начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

«Багато інформації про те, що люди перетинають кордон. Чоловікам 18-60 років цього робити не можна, але дехто якось це робить. Я б пропонував на рівні держави випускати їх за кордон. Навіщо вони тут? Може вони десь більше користі принесуть? Оплачували б за це офіційно, наприклад, 15 тисяч євро на Збройні Сили України. І ЗСУ було б краще, і вони б виїхали. А потім, після нашої перемоги, повернулися б в нашу квітучу країну, але вже б заплатили за це 150 тисяч євро», - поділився ідеєю Сергій Гамалій.

Додамо, за результатами опитування, проведеного 18 березня, 77% опитаних вважають, що справи в Україні рухаються у правильному напрямку. 93% опитаних вірять у те, що Україна зможе відбити напад росії. Впевненість у перемозі переважає в усіх регіонах країни.

Половина (47%) опитаних сподіваються, що Україна зможе перемогти у війні з росією вже у найближчі кілька тижнів. Чверть (23%) вважають, що війна триватиме кілька місяців.

Тільки 12% думають, що війна закінчиться за півроку-рік чи більше. Тих, хто взагалі не вірить в перемогу, практично немає.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую