ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чотири парафії на Ярмолинеччині вийшли зі складу УПЦ Московського патріархату

Суспільство 2330
На Хмельниччині церкви продовжують переходити до Православної церкви України
На Хмельниччині церкви продовжують переходити до Православної церкви України. Фото: ілюстративне pomisna.info

Раніше до Помісної церкви України приєдналися і декілька сіл Старосинявської громади.

На Хмельниччині церкви продовжують виходити зі складу Московського патріархату та приєднуватися до Православної церкви України. Як повідомляють на фейсбук-сторінці парафії «Преображення Господнє», що в селищі Ярмолинці, днями такий вибір зробили чотири парафії УПЦ МП, що селах Коритна, Москалівка, Кадіївка, Волудринці, Верхівці (перейшли разом з настоятелем отцем Іваном Пелихом) та село Соснівка, яке перейшо до ПЦУ без священника.

Тижнем раніше до Помісної церкви України приєдналися і села Старосинявської громади – Олексіївка, Пилява, Миколаївка, Адампіль і Нова Синявка (зі священником), які раніше належали до УПЦ (МП). Про це повідомив благочинний Старосинявської громади Олег Макаровський.

Нагадаємо, також у березні прийняли рішення покинути УПЦ Московського патріархату і перейти в Православну Церкву України парафія у селі Двірець Ізяславського району.

Разом з тим, священнослужителі Хмельницького зверталися до митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія УПЦ (МП) з проханням підняти перед синодом УПЦ питання про вихід із складу Московського патріархату, оскільки вони засуджують напад росії на Україну.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую