ye-logo.v1.2

Скандал навколо рейкового автобусу «Хмельницький-Вінниця»

Суспільство 5365 3
Фото: Євгеній ДОРОФЄЄВ

Виявлено серйозні порушення при купівлі, запуску та експлуатації рейкового автобусу «Хмельницький-Вінниця»

У рамках розслідування раніше порушеної кримінальної справи за ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України (підробка документів, друку, штампів і бланкова, збуту або використання підроблених документів, друк, штампів) працівниками Управління МВС України на Південно-Західній залізниці була проведена перевірка законності придбання, ввезення та експлуатації на території держави рейкового автобусу, який перевозить пасажирів за маршрутом «Хмельницький-Шепетівка-Вінниця». 

За версією досудового слідства, поїзд придбаний через посередника в одній із сусідніх країн, причому за значно завищеною ціною. Крім того, він здійснював перевезення пасажирів, не пройшовши випробувально-маневрового тестування та без відповідної сертифікації для використання на території України. За вказаними фактами було складено акти про виявлення недоліків і порушень в експлуатації, які могли призвести до тяжких наслідків. 
Після огляду рейковий автобус був переданий начальнику локомотивного депо станції «Гречани» ПЗЗ без права відчуження або передачі. Слідство триває, повідомляє ВЗГ УМВС України на Південно-Західній залізниці.

Нагадаємо, що 15 було припинено пасажирське сполучення «Хмельницький-Шепетівка-Вінниця», а вже через кілька днів відновили його курсування.
 

Коментарі:

Ігорь 20.07.2011 12:40

здавалося б все добре... цеж не якись підприємець купував, а Укзалізниця.... чи вона теж приватна структура? а?

Викуся FOX 20.07.2011 12:18

Ну конечно! этот автобус не прошел тест по технике безопасности ( наверное там столько бабла заломили, что просто нереально пройти этот тест по безопасности), а пускать старый ржавый металлолом - то безопасно! "приобрели по завышенной цене через посредника " - вся страна таким образом спекулирует и ничего....  Короче, ну противно просто: как только что то сделают для комфорта народа- так сразу это обьявляется незаконным и небезопасным!   

Олег 20.07.2011 10:44

Комусь видать реально не хочеться щоб цей рейковий автобус курсував...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую