ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Шахраї пропонують мешканцям Хмельниччини визволити їх рідних з полону

Суспільство 1390
У поліції попереджають про новий вид шахрайства
У поліції попереджають про новий вид шахрайства. Фото: Нацполіції області

Також тепер шахраї почали представлятися волонтерами, які допомагають військовим і переселенцям.

За останні дві доби близько десяти мешканців Хмельниччини звернулися у поліцію через підозрілі телефонні дзвінки від шахраїв. Хтось просив перерахувати гроші на потреби військових, а хтось пропонував за гроші визволити рідних з полону.

За інформацією Сектору комунікації Нацполіції області, ніхто з тих, до кого телефонували, не перерахував гроші шахраям. Усі спершу звернулися до поліції, щоб перевірити інформацію.

«Як показує практика, для шахраїв немає нічого святого. Вони швидко реагують на політичну ситуацію, соціальні настрої і вигадують все нові й нові схеми шахрайств, спекулюючи на почуттях батьків, на патріотичних почуттях і бажанні допомогти», - кажуть правоохоронці.

Якщо у мирний час зловмисники телефонували до людей під виглядом правоохоронців чи лікарів, прикриваючись легендою «ваш син потрапив у ДТП і потрібні кошти», то зараз вони не гребують представлятися волонтерами, які збирають кошти на потреби армії чи переселенців, або ж людьми, які можуть допомогти визволити з полону рідних.
Поліцейські закликають в жодному разі не піддаватися на такі хитрощі та не дати себе ошукати. «Не дійте під впливом емоцій. У випадку подібних дзвінків фіксуйте номер, з якого вам телефонували та повідомляйте про спробу шахрайства на лінію «102», - зазначають у поліції.

Читайте також: Водія вантажівки, який п’яним в’їхав у блокпост під Хмельницьким, взяли під варту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую