ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому готове до запуску оновлене колесо огляду в парку Чекмана

Суспільство 2541
Наразі у міській раді визначаються, запускати аукціон чи ні
Наразі у міській раді визначаються, запускати аукціон чи ні. Фото: автора

Аукціон повністю готовий до роботи, однак у міській раді поки не визначились, чи варто його зараз вмикати.

У Хмельницькому вже повністю готове до запуску колесо огляду, що розташоване в парку імені Михайла Чекмана. Однак, рішення про те, що атракціон буде запущений в роботу найближчим часом, поки що немає. Про це сайту «Є» розповів заступник міського голови Василь Новачок.

«Оглядове колесо технічно повністю готове і може працювати вже зараз. Натиснув на кнопку — і працює», — зауважив Василь Новачок.

Додамо, що комунальне підприємство «Парки і сквери м. Хмельницького» днями оприлюднило вакансію оператора аукціону з заробітною платою 10 тисяч 100 гривень.

«Зараз потрібні оператори для того, щоб обслуговувати цей атракціон. Але рішення про те, запускаємо його вже чи трохи пізніше, наразі не прийняте. Є різні думки: одні люди вважають, що можна запускати, інші кажуть, що не на часі», — додав заступник міського голови.

Вакансія оператора атракціону вже відкрита

Василь Пилипович зазначив, що майбутній оператор атракціону перед початком своєї роботи пройде спеціальне навчання.

Нагадаємо, хмельницьке колесо огляду, яке понад десять років не працювало, минулого року відремонтували і повернули на місце. Нові кабінки обійшлися місту в один мільйон гривень. Одночасно на атракціоні може перебувати 80 людей.

Також поруч з відреставрованим колесом з’явиться нова відпочинкова зона. Покриття у ній вимостять з бруківки, повністю реконструюють систему зовнішнього освітлення. Щодо озеленення ділянки, то мають висадити груші верболисті, сакури, розбити газон і квітники.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую