ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Підлості ворога достатньо»: СБУ попередила про провокації на Великдень

Суспільство 3883
РосЗМІ вже готують підґрунтя для провокацій з боку армії рф
РосЗМІ вже готують підґрунтя для провокацій з боку армії рф. Фото: ілюстративне ukranews.com

Українців закликають бути особливо пильними й утриматися від масових скупчень в храмах.

Служба безпеки України закликає вірян бути особливо пильними на Великдень – ворог може влаштувати провокації. Про це йдеться у зверненні СБУ на офіційній сторінці у фейсбуці.

За даними правоохоронців, російська пропаганда поширила вже не одну заяву про можливі насильницькі дії щодо віруючих у період великодніх свят і церковних богослужінь в Україні.

Таким чином росЗМІ вже готують підґрунтя для провокацій з боку армії рф. І заздалегідь перекладають відповідальність за них на представників «націоналістичних об’єднань».

«Підлості ворога достатньо, щоб влаштувати провокації навіть у Великдень – одне з найбільших християнських свят. Тож закликаємо українців бути особливо пильними у цей період», — наголошують в СБУ.

Звісно, що правоохоронці докладуть максимум зусиль, щоб Великдень пройшов безпечно, однак громадянам варто враховувати, що в нашій країні триває війна, і ворог готовий до будь-яких дій щодо цивільного населення. Повага до церков і святинь у нього теж відсутня – про це свідчать численні бомбардування таких об’єктів.

Відтак, СБУ рекомендує вірянам утриматися від масових скупчень у культових спорудах, а главам церков – мінімізувати кількість присутніх на святкових богослужіннях.

Нагадаємо, комендантську годину на період Великодньої ночі на території Хмельницької області вирішили скасувати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую