ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Історія про продаж медалі рекордсмена Книги Гіннеса закінчилась несподіванкою

Суспільство 1486
Колишні вихованці купили нагороду свого тренера на благодійному аукціоні і повернули її власникові
Колишні вихованці купили нагороду свого тренера на благодійному аукціоні і повернули її власникові. Фото: пресслужби обласної військової адміністрації

Спортсмен із Хмельниччини виставив на благодійний аукціон одну із найцінніших своїх нагород, але й не здогадувався, що вона до нього повернеться.

Майстер спорту міжнародного класу Володимир Копичинський продав на благодійному аукціоні свою нагороду, щоб допомогти військовим. Він віддав на потреби ЗСУ медаль, що посвідчує встановлення світового рекорду та внесення його до Книги рекордів Гіннеса.

Нагороду Володимира Копичинського продали за 28 тисяч гривень. Втім, як розповіли у військовій адміністрації області, медаль до власника повернулася назад!

Переможець аукціону Олександр Гуліцький вже перерахував зазначену суму благодійному фонду “Захисти Хмельниччину”, аби ці кошти були використані для потреб наших ЗСУ.

Як виявилося, Олександр Гуліцький, як і його брат Валерій, котрий також долучився до аукціону – колишні вихованці Володимира Копичинського. Наразі чоловіки уже багато років мешкають в Британії. Брати вирішили, що мають підтримати ініціативу свого тренера і повернути виграну медаль законному власнику.

Тож медаль Володимиру Копичинському повернула мати переможців аукціону Анастасія Гуліцька, подякувавши йому за підтримку дітей.

В обласній військовій адміністрації зазначили, що за кошти, отримані від аукціону, уже закупили медикаменти для однієї із військових частин Хмельниччини.

Зазначимо, що Володимир Копичинський — перший майстер України з гирьового спорту, тренер з важкої атлетики Маківської спортивної школи. Його рекорд був зафіксований представниками Книги рекордів Гіннеса 2 листопада 2013 року на чемпіонаті світу з гирьового спорту.

Читайте також: У Хмельницькому на аукціонах зібрали 187 тисяч гривень для ЗСУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую