ye-logo.v1.2

Двоє Героїв із Хмельниччини загинули у боях

Суспільство 4936
У Понінківській та Деражнянській громадах зустрічатимуть загиблих Героїв.
У Понінківській та Деражнянській громадах зустрічатимуть загиблих Героїв.. Фото: колаж автора з фото Понінківської громади

У Понінківській та Деражнянській громадах зустрічатимуть загиблих Героїв.

Нещадна та неймовірно жорстока війна забрала життя жителя Понінківської громади Руслана Миколайовича Полюшкевича. Йому було 28 років. Своє життя із військовою справою він пов’язав ще у 2013 році. Став вій­сько­вим-кон­трактни­ком Но­вог­радсь­ко­го роз­ві­ду­валь­но­го ок­ре­мо­го ба­таль­йону.

«Май­же з са­мо­го по­чат­ку ро­сій­ської аг­ре­сії був се­ред тих, хто суп­ро­вод­жував ко­лони в зо­ну АТО. А з лип­ня 2014-го його ро­та уже офі­цій­но пе­ре­бу­ва­ла в зо­ні про­ве­ден­ня ан­ти­те­ро­рис­тичної опе­ра­ції. За пер­ший рік учас­ті в АТО, у його жит­ті вже бу­ла Лу­ган­щи­на та До­неч­чи­на — Щас­тя, Ам­бро­сі­їв­ка, Сте­па­нів­ка, Ко­тель­ни­ко­ве, Де­баль­це­ве», — повідомляють у громаді.

Він загинув 6 травня під час виконання військового обов’язку.

«Сумні звістки приходять тоді, коли, здавалося б, нічого не віщувало лиха…До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних, друзів, співробітників… У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі», — повідомляють у Понінківській громаді.

На сході країни загинув мешканець Деражнянщини Сергій Миколайович Хрипко. Він народився 29 вересня 1976 року, поживав у селі Буцнева Деражнянської громади. Воював із рашистами у складі 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Він загинув 29 квітня 2022 року. 

До теми: У боях загинули командир роти Тарас Пашкевич із Волочиська та снайпер Руслан Малімон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую