ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нетішинська громада передала військовим 14 автомобілів на 3,5 мільйона гривень

Суспільство 1389
Автомобілі вже передали військовим
Автомобілі вже передали військовим . Фото: зі сторінки виконкому міськради у фейсбуці

9 автомобілів водії-волонтери днями доставили з Латвії.

З початку великої війни Нетішинська громада придбала для Збройних сил України 14 автомобілів на суму 3 мільйони 562 тисячі гривень. Про це повідомляє пресслужба виконкому міськради.

Як зазначив міський голова Олександр Супрунюк, зокрема для ЗСУ передали 4 автомобілі, які перебували на балансі комунальних підприємств. Декілька днів тому місто придбало авто для Шепетівського батальйону територіальної оборони. А днями пригнали ще 9 машин з Латвії.

"Ми знайшли варіант, як можна за кордоном за кошти місцевого бюджету закупляти техніку, яка вже була в користуванні. Звичайно, це не нова, але на ходу і може ще послужити військовим", — відзначив міський голова.

З Латвії техніку пригнали водії-волонтери

Як розповіли у міськраді, 5 з 9 автомобілів, що були закуплені і доставлені до Нетішина з Латвії, вже передані до логістичного центру однієї з військових частин. А решту відправлять для земляків, які перебувають у зоні бойових дій (Донецький та Запорізький напрямки).

Техніку допомогла придбати українська громада та громадяни Латвії за координаційної ролі Конфедерації українців Латвії «ВІЧЕ». Латвійські волонтери безкоштовно здійснюють ревізію авто, ремонтують та фарбують.

Автомобілі оглянули і відремонтували у Латвії

У військових постійно гостра потреба у транспорті

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую